Maitsestamine

Meira on suurim maitsestamistooteid valmistav ettevõte Soomes. Lisaks põhimaitseainetele kuuluvad Meira tootevalikusse küpsetamistooted, mandlid ja pähklid, sinepid ja ketšup, salatikastmed ja soolad. Kõigi Meira maitseainete tootearendus, valmistamine ja pakendamine toimub Soomes.

Üha rohkem profikööke soovib lisada vajaliku soola ise ning maitsestada toite ehtsate puhta maitsega maitseainete abil. Selles suhtes on Meira teerajaja – oleme soola kogust oma toodetes pidevalt vähendanud. Meira pakub ka täiesti soolavabu maitseaineid, mille kasutamisel lisate vaid maitset, mitte soola! Ükski Meira maitseainesegu ei sisalda naatriumglutamaati. Maitseainesegude puhas maitse sünnib vaid kvaliteetsetest looduslikest maitseainetest. Ja ainult neist.

Meira ostab maitseainete tooraineid oma pikaaegsetelt koostööpartneritelt Aasia riikidest, Lõuna-Aafrikast, Californiast, Kesk-Ameerikast ja Vahemere riikidest. Kvaliteedi tagamine hõlmab kogu tootmisketti alates toorainetest kuni valmis toodeteni. Kvaliteet sünnib meie kõigi töötajate kutseoskuste ja koostöö tulemusel.